O nas

Nasza strona przygotowana została z myślą o tych osobach, które nie mają pojęcia jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Jeśli jesteście przekonani, że w internecie jesteście bezpieczni i nic nie wydarzy się z Waszymi danymi to jesteście w dużym błędzie. Sieć to miejsce, gdzie czyha na nas wiele różnych niebezpieczeństw, o których nawet nie mamy większego pojęcia. Osoby, która atakują w sieci mają wiedzę kilkadziesiąt razy większą niż to wszystko co my o internecie wiemy.

Dbaj o swoje bezpieczeństwo

Jako użytkownicy komputerów, którzy spędzają przy nich dużo czasu chcemy również innym przekazać swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa przy komputerach. Zabezpieczenia w sieci to kluczowa sprawa, na którą trzeba zwrócić uwagę. Pamiętajmy, że dobry program antywirusowy to jedno, ale obok tego będzie trzeba jeszcze zachować minimum bezpieczeństwa przy komputerze. Pamiętajmy o tym, że program antywirusowy musi być regularnie aktualizowany. To ważna sprawa, bo tylko wtedy możemy być w miarę bezpieczni. Do tego trzeba również zachować umiejętność zachowania się przy komputerze w taki sposób, by samemu się nie wyłożyć przed intruzami, którzy tylko czekają na to by skorzystać z naszej nieuwagi.

Zdjęcie osoby siedzącej przy komputerze, na pulpicie antywirus

O czym pamiętać przy zabezpieczeniu komputera?

Pamiętajmy, że zabezpieczenie komputera nie jest sprawą prostą, dlatego w ramach naszej strony dowiecie się między innymi jak to zabezpieczenie przygotować, na jakie elementy zwracać uwagę. Podpowiemy Wam jak dbać o zabezpieczenie komputera pod kątem własnych zachowań w sieci. Dodatkowo również powinniśmy zwracać uwagę na to jak wyglądają obecnie dostępne programy antywirusowe. Postaramy się Wam również podpowiedzieć, które programy się najlepsze pod kątem aktualizacji, gdzie wszelkie niebezpieczeństwa są regularnie aktualizowane. Liczymy, żę dzięki nam dowiecie się jak wygląda zabezpieczenie komputera od A do Z i tym samym zdecydowanie łatwiej będzie Wam zadbać o swoje dane w sieci.